Teknede Yeme İçme

TEKNEDE YEME İÇME

Mavi Yolculuk haftalık kiralık teknelerinde genel uygulama; yat turunun birçok aşamasında olduğu gibi yeme içme konusunda da büyük esneklikler sunmaktadır.

Otel tatillerinin aksine hazır ve standartlaşmış menüler yerine kendi haftalık yemek listenizi kendiniz oluşturursunuz. Kişi sayısına ve hazırlamış olduğunuz menüye göre tekne aşçısı tarafından bir kumanya listesi oluşturulur. Kumanya alışverişi filen misafirlerimiz tarafından yapılabileceği gibi önceden verilen sipariş üzerine tekne servisi hizmeti veren yerel veya zincir marketlerden tedarik yoluna gidilebilir. Tekneye giriş saatine uygun olarak teslimat sağlanır ve ödemesi misafirlerimiz tarafından teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile yapılır.

Yemeklerin hazırlanması ve servisi tekne personeli tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İçecekler için de uygulama aynı şekilde olmaktadır. Misafirlerimiz tercih ettikleri içecekleri kendi seçtikleri marketlerden alabilir, siparişle teslimini isteyebilir veya yanlarında getirebilir. Tıpkı yemeklerde olduğu gibi içeceklerin hazırlanması ve servisi yat personeli tarafından artı bir bedel talep edilmeden yapılmaktadır.

Bu uygulama tur esnasında rahatsız edici fiyatlarla özellikle içecek satılması sorunlarını ortadan kaldırmakta ve aynı zamanda misafirlerimizin haftalık tekne turu süresince kendi tercih ettikleri marka ve çeşitlilikte yiyecek ve içecekleri tüketmesini sağlamaktadır.

Unutulmamalıdır ki herşey dahil ve tam pansiyon hizmet verilen organizasyonlarda da yeme içme fiyatları bir şekilde tekne kiralama fiyatına dahil edilmekte olup standartlaşmış menüler hazırlanmakta, çok da tercih şansı kalmamaktadır.

Yemek saatleri tamamen misafirlerimizin talebine bırakılmakta, belirlenmiş saatlerde yemek zorlaması yapılmamaktadır.

Buraya tıklayarak hazırlamış olduğumuz, tamamen tavsiye niteliğindeki menüyü inceleyebilirsiniz. Örnek menü uygun görüldüğü taktirde haftalık yat turu süresince birebir uygulanabilir, kısmen veya tamamen misafirlerimizin tercihine göre baştan hazırlanabilir.