Teknede Yaşam

Mavi Yolculuk turları programları günübirlik tekne turları aksine dinlenme öncelikli planlanmaktadır. 

Güne teknedeki kahvaltının ardından kısa bir yüzme molası ile başlanır. Öğle yemeği ve ardından denizin ve güneşin keyfinin sürüleceği bir başka mola noktasına geçilir. Akşam için tercih edilen koy veya adacık ise akşam yemeği, yemek sonrası yıldızlar altında uzun sohbetler ve gece konaklama içindir. 

Günlük genelde 2 veya 3 mola noktasına gidilmektedir. Molalar için planlanmış olan koy ve adacıklar aşırı kalabalık, deniz ve hava durumu ve benzeri nedenlerle müşterilerin ve kaptanın ortak kararıyla değiştirilebilir.

Migros, Carrefour ve bazı diğer firmalara ait yüzen marketler tur süresince eksilen veya biten erzakların tamamlanması için mavi tur müşterilerine hizmet vermektedir.

Koylarda çalışan su sporları firmaları talep eden tatilciler için ilave eğlence imkanı sunmaktadır.

Mavi tur tekneleri çoğunlukla müşterilerinin tatil boyunca oyalanabileceği olta takımı, tavla, oyun kağıdı, playstation ve diğer oyun konsolları, su kayağı, rüzgar sörfü, kano gibi araçları da bulundurmaktadır.

Yat tatili boyunca teknede kaptan, aşçı ve yardımcılarından oluşan üç kişilik personel müşterilerin keyifli ve güvenli bir tatil geçirebilmeleri için çalışmaktadır. Müşteri sayısı, teknenin yüksek standardı ve müşteri talebi çalışan sayısın artmasını sağlayabilir. Lüks teknelerin çoğunda yiyecek – içecek servisi ve benzeri servisler için ikinci bir yardımcı gemici ve bayan hostes bulunmaktadır.

Haftalık Kiralık Tekne Seçenekleri için Buraya Tıklayınız..