Merak Ettikleriniz

MERAK ETTİKLERİNİZ

Haftalık yat kiralama tatili süreci ile ilgili merak edilen konuların bir kısmının yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Değinilmemiş konular ve bunların dışındaki sorularınızı telefon, mail ve whatsapp üzerinden yanıtlamaktan memnun olacağız. Sizin açınızdan bütün detayların yat turu başlamadan önce netleşmesi hem sizin daha huzurlu bir tatil geçirmenize hem de haftalık tekne turu süresince bizlerin daha doğru ve memnuniyetinize yönelik bir hizmet verebilmemizi sağlayacaktır.

HAFTALIK MAVİ TUR BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ GÜNLERİ

Mavi tur, haftalık özel yat turları sektöründe hizmet veren diğer firmalar gibi bizim de uyguladığımız kiralama periyotları Cumartesi – Cumartesi şeklindedir. Bu nedenle yat tatili tarihi seçimlerinin buna göre planlanmasını öneriyoruz. Tercih edilen teknenin motoryat olması halinde bu günler değişilik gösterebilmektedir. Motor yat kiralamaları çoğunlukla daha kısa veya daha uzun süreli olabileceği gibi haftanın her günü yapılabilmektedir.

MAVİ TUR ROTALARI

Yaptığımız organizasyon temeli yatın bütünüyle kiralanması olup önceliğimiz tur rotası, gidilen yerlerde kalınan süreler, yemek için menü ve saat kararları sizlerin tercihleri ve memnuniyeti doğrultusunda hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

Sitemizde öneri niteliğinde hazırlanmış olan programların arasından tercih ettiğiniz herhangi birisi üzerinde sizlerin de uygun gördüğünüz değişiklikler yapılabilir ve bu program üzerinde keyifli bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapabiliriz. Tur programı fiyatlandırma aşamasında belirlenir, tur tarihine kadar olan süreçte, tekneye girişte ve tur sürecinde hava, deniz şartları ve tercih edilen  noktalardaki kalabalık, gürültü ve denizin günlük temiz olma vs durumuna göre sizlerin talep ettiği ya da onayladığı şekilde küçük değişiklikler yapılabilir.

Rotalar için tıklayınız...

TEKNEDE YEME İÇME FİYATLARI

Menü seçimi konusunda teknelerin imkanları ölçüsünde tamamen sizin hazırladığınız liste uygulanır. Bu liste ile ilgili kumanya verilecek fiyatların dışında olup yeme içme kumanya alışverişini tercihinize göre tur başlangıç noktasına ulaştığınızda kendiniz yapabileceğiniz gibi tur öncesi görüşmelerimizde belirlenen alışveriş sizin bizim tarafımızdan yapılıp fatura karşılığı sizden ödemesi talep edilebilir. Daha önceki tecrübelerinizden de bildiğiniz gibi teknede yemekle ilgili alışveriş için miktar tekne personeli de eklenerek ayarlanmalıdır. Tur esnasında teknede yemeklerin hazırlanması ve servisi tekne personeli tarafından sizin belirlediğiniz saatlerde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

HAFTALIK TEKNE KİRALAMA BEDELİNE NELER DAHİL

Verilecek olan fiyatlara tekne kiralama bedeli, vergiler, yakıt, iskele ve liman ücretleri, seçilmiş olan tekneye ve yat kiralama programına göre ortalama 4 saat motorlu seyir veya 2 mola, teknenin klimalı olması durumunda ortalama toplam 6 saat klima kullanımı dahildir.

Yiyecek ve içecek, su sporları bulunan teknelerde su sporları aktivitelerinde kullanılan joker tekne için harcanan yakıt, Yunan Adaları tercih edilmesi halinde Yunan Adaları’nda ödenecek her türlü liman vs masrafları, vize giderleri, kişisel harcamalar fiyatlandırmanın dışındadır.

TEKNE KİRALAMA BEDELİ

Tercih edilecek güzergah ve tekne standartları arasındaki büyük farklılıklar tekneler arasındaki kiralama bedelleri arasında da büyük farklılıklar yaratmaktadır. Bu nedenle fiyatlandırma konusunda ayırmayı planladığınız bütçe, tercih ettiğiniz rota ve özellikle de tekne konfor standartları konusunda sizin bizi yönlendirmeniz size daha doğru tekneyi önerebilmemiz açısından son derece yardımcı olacaktır.

Portföyümüzde bulunan tekneler sadece sitemizde göreceklerinizle sınırlı olmayıp tercihlerinize göre alternatif teknelerle ilgili görsel ve bilgi gönderebiliriz.

REZERVASYON İÇİN UYGUN ZAMAN

Mavi tur tatilini sürekli tercih eden misafirlerimiz tekne kiralama ve rezervasyon için en uygun zamanın olabilecek en erken tarih olduğunu bilirler.

Haftalık kiralık tekneler belli bir tarih her zaman rezervasyona açıktır. Haftalık yat turu sezonuna yaklaşan her gün sizin tercih etme ihtimalinizin olduğu teknenin sizin tercih ettiğiniz haftadaki programının dolmuş olma ihtimalini arttırmaktadır. Seçeneklerin daha fazla olduğu, erken rezervasyon fırsatlarının değerlendirilebileceği yeterlilikte bir süre son dakikayı beklemekten daha doğru olacaktır.

HAFTALIK KİRALIK TEKNE PERSONELİ

Tekne personeli sayısı tekne standardı, kiralık tekne kapasitesi ve misafir sayısına göre değişiklik göstermekle beraber genelde1 kaptan, 1 aşçı ve 1 gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır.

Daha lüks veya yüksek kapasiteli teknelerde başta gemici olmak üzere bu sayı artabilmekte, gerekli olması veya misafirlerimiz tarafından talep edilmesi halinde hostes ve servis elemanları eklenmektedir.

 

 

Haftalık Kiralık Tekne Seçenekleri için Buraya Tıklayınız..