Hakkımızda

Denizcilik geçmişimiz1980’li yıllarda Mavi Yolculuk sektöründe bölgenin ilklerinde Türkay Kaptan teknesinde başladı. Kış dönemlerinde devam eden balıkçılık çalışmalarımızla geliştirdiğimiz denizcilik bilgilerimizi hayatımıza bir yol olarak seçtik. 

Günümüze kadar denizcilik alnında sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi günübirlik tekne turları, mavi yolculuk, haftalık tekne turları, yatçılık ve incoming acenteciliği olarak gerçekleştirdik. 

Fethiye İkinci Karagözler Kabakçılar bölgesinde bulunan yat çekek işletmemizde bölgede çalışan teknelere bakım, onarım, tamirat, tadilat ev kışlık barınma hizmeti verme yanında yat ve tekne imalatı da yapmaktayız.

Tecrübelerimizden öğrendiğimiz müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı mantığını kendimize prensip edinmiş olma yaklaşımı ve bu mantıkta oluşturduğumuz porföyümüze misafirlerimize güzel anılarla dolu bir haftalık yat tatili sunabilme çabasındayız.

Halen Fethiye, Göcek bölgesi merkezli olarak Haftalık Yat Kiralama, Gulet Kiralama, Mavi Yoculuk ve Tersanecilik Faliyetlerimize devam etmekteyiz.

Murat 4 Yatçılık olarak sizi Mavide Tatile davet ediyoruz.

Haftalık Kiralık Tekne Seçenekleri için Buraya Tıklayınız..